Kredyt konsolidacyjny dla firm

Kredyt konsolidacyjny dla firm jest w głównej mierze dedykowany dla przedsiębiorstw, które mają tak naprawdę więcej niż tylko jedno źródło krótkoterminowego zadłużenia. Kredyt konsolidacyjny dla firm musi być przemyślany i odpowiednio dobrany. Nie każdy bowiem jest opłacalny i pożądany. Duża ilość krótkoterminowych kredytów w zdecydowanym stopniu może osłabić zdolności finansowe każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli doprowadzić się już do takiego stanu gdzie mamy do czynienia z dużą ilością kredytów krótkoterminowych należy zastanowić się nad ich konsolidacją.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt konsolidacyjny na firmę

Kredyt konsolidacyjny nie zawsze jest opłacalny, jednak może uratować sytuację finansową przedsiębiorstwa. Przedsiębiorcy nie mają wielkiego wyboru, gdyż oferta kredytów konsolidacyjnych oferowanych przez banki nie jest bogata. Jedynie kilka banków oferuje konsolidację kredytów firmowych. Jedynie jeden z banków przewidział możliwość zaciągnięcia typowego kredytu konsolidacyjnego z przeznaczeniem głównie dla firm. W przypadku innych banków jest to kredyt, który przewiduje w celach kredytowych możliwość przeznaczenia danego kredytu na cele konsolidacyjne.

Kredyty konsolidacyjne dla firm

Eksperci jednak przypominają, że firma może dokonać konsolidacji swojego zadłużenia używając innego produktu jakie proponuje bank. Nie zawsze jest możliwość zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego na odpowiednich zasadach. Odpowiednikiem tego typu kredytu może okazać się długoterminowa pożyczka hipoteczna. Pożyczka nie ma określonych celów, dlatego środki z niej mogą zostać przeznaczone na konsolidację krótkoterminowych kredytów. Dlatego właśnie przedsiębiorcy mogą go użyć na potrzebny w tym momencie cel.

One comment on “Kredyt konsolidacyjny dla firm

  1. popopopo 17 listopada, 2020 3:01 pm

    Witam. Gdzie znajdę więcej informacji na temat kredytu firmowego konsolidacyjnego? Jestem zainteresowany tym tematem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>