Kredyt na inwestycje

Natychmiastowy kredyt na inwestycje dla każdego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Nie wiesz skąd wziąć pieniądze? Przeanalizuj kredyty na inwestycje dostępne w bankach i przez Internet. Wypełnij wniosek online – weryfikacja w kilka minut. Niskie oprocentowanie, atrakcyjne warunki dla każdego. Wylicz ratę kredytu z kalkulatorem online. Najlepszy kredyt bez wychodzenia z domu. Przekonaj się jak rozwinąć własną działalność. Szybkie pieniądze na koncie w kilka chwil.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Banki posiadają bardzo atrakcyjne oferty dla swoich klientów np. kredyty obrotowe, kredyty dla mikroprzedsiębiorstw czy kredyty na inwestycje. Kredyt na inwestycje jest przeznaczony dla osób, które prowadzą swoją działalność lub dopiero planują założenie firmy. Kredytodawcy tworzą ofertę z myślą o kliencie, oferując niskie oprocentowanie i bardzo dogodne warunki spłacania rat. Kredyty na inwestycje mogą wynosić nawet 100% wartości przedsięwzięcia. Sprawdź jak zrealizować swój pomysł na biznes.

Inwestuj i zarabiaj

Żeby osiągnąć swój cel, a firma przynosiła dochody, trzeba najpierw zainwestować. Jest to nieuniknione, ale dla niektórych niestety niemożliwe. Banki są po to, żeby pomagać ludziom w sytuacji, gdy potrzebują oni dodatkowej gotówki. Dlatego powstał kredyt inwestycyjny, który ma bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę. Za pieniądze z kredytu możesz wyremontować i zmodernizować nieruchomość lub zakupić nową. Żeby podwyższyć standard swojej firmy potrzebujesz nowych sprzętów, oprogramowań i urządzeń, na które również możesz przeznaczyć pieniądze z kredytu. Zakup auta służbowego również możesz wliczyć w koszta inwestycji.

Niezbędne formalności

Kredyt to duże zobowiązanie, dlatego bank wymaga od nas pewnych dokumentów. Formalności są nieuniknione, jednak w zależności od wymogów banków potrzebujemy mniej lub więcej dokumentów. Oczywiście niezbędny jest dowód tożsamości. Osoby prowadzące już działalność gospodarczą potrzebują zaświadczenia o wpisie do ewidencji o prowadzeniu działalności gospodarczej. Często są potrzebne zaświadczenia o zadłużeniach i sprawozdania finansowe z kilku miesięcy. Oczywiście są to tylko przykładowe dokumenty, które mogą, ale nie muszą być konieczne. Kredytodawca poinformuje o potrzebie dostarczenia odpowiednich zaświadczeń.

Bądź przedsiębiorcą

Indywidualne podejście do klienta to niewątpliwie ważny aspekt, podczas ubiegania się o kredyt na inwestycje. Przedstawiamy przykładową ofertę kredytu, która z pewnością zainteresuje każdego inwestora.

 • kredyt do 80% kwoty realizowanej inwestycji;
 • nawet do 20 lat okresu kredytowania;
 • możliwość otrzymania kredytu w 5 walutach;
 • warunki kredytu dostosowane do indywidualnego charakteru inwestycji;
 • zabezpieczenie spłaty kredytu na przedmiocie realizowanej inwestycji;
 • przejrzystą procedurę kredytową;
 • możliwość negocjowania warunków kredytu;
 • możliwość karencji w spłacie kredytu.

Kalkulator rat kredytu inwestycyjnego

Znalezienie dobrego kredytu na firmę z 3 miesięcznym stażem wymaga mądrego, rozsądnego podejścia. Aby wybrać najbardziej korzystną ofertę wystarczy skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego na firmę. Dostępny jest on na wielu stronach internetowych, a w tym oficjalnych witrynach danych instytucji udzielających kredytu. W celu skorzystania z kalkulatora nie trzeba się nigdzie rejestrować, zbędne są zaświadczenia o dochodach, czy inne formalności. Każdy ma wolny dostęp zarówno w dzień, jak i w nocy. Tego typu narzędzie pozwala na poznanie:

 • wysokości poszczególnych rat interesującego kredytu,
 • całkowitego kosztu związanego z zaciągnięciem zobowiązania,
 • oprocentowania i innych parametrów interesujących ofert.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>