Kredyt hipoteczny na firmę

Wysokie pieniądze dla firmy na dowolny cel. Długi okres spłaty dla przedsiębiorców. Niewielkie oprocentowanie, brak formalności, gotówka od zaraz na start firmy. Sprawdź ile dostaniesz z kredytem pod hipotekę firmy. Bezpłatny kalkulator online rat kredytu hipotecznego. Dobry kredyt w złotówkach i euro. Zobacz najnowsze oferty kredytów z hipoteką na firmę z malejącymi ratami.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt dla firm hipoteka

Zarówno dopiero rozpoczynające swoją działalność, jak i już dobrze radzące sobie firmy potrzebują co jakiś czas większego wsparcia finansowego. Właśnie do tego celu służą kredyty hipoteczne dla firm. To co zapewniają to przede wszystkim wysokie kwoty dostępne od zaraz, bez złożonych formalności, czy niewygodnych zabezpieczeń. Wystarczy, że do nieruchomości firmy zostanie odnotowany wpis do hipoteki przez bank, a ta może już wykorzystać imponującą gotówkę na dowolny cel.

Kredyt dla firm zabezpieczony hipoteką

Przy kredycie hipotecznym nie trzeba martwić się o formalności, ponieważ takowe zmniejszone są do minimum. Oprocentowanie jest bardzo małe, dzięki czemu miesięczne raty nie są zbyt obciążające. Co więcej mogą być zarówno stałe, jak i malejące. Długoterminowy okres spłaty pozwala z kolei na swobodę w codziennych finansach działalności. Kredyty hipoteczne na firmę dostępne są przez Internet oraz w oddziale wybranego banku.

Kredyt hipoteczny na firmę kalkulator

Bardzo pomocnym narzędziem przy kredytach hipotecznych jest bezpłatny kalkulator dostępny w Internecie. Spotkać go można nie tylko na stronach wybranych banków, ale także na tych poświęconych finansom. Nie trzeba przy tym się logować, ani rejestrować. Wystarczy podać jaką kwotę kredytu się potrzebuje, na jaki czas oraz mniej więcej na ile wyceniona jest nieruchomość. Nie trwa to dłużej niż kilka sekund. Warto skorzystać z kalkulatora online, gdyż to nic nie kosztuje, a pozwala znaleźć najkorzystniejsza ofertę w parę chwil.

Kredyty firmowe pod hipotekę

Dzięki kredytowi hipotecznemu na firmę skorzystać można z darmowej pomocy doradcy finansowego. Na klientów czeka również pakiet ubezpieczeniowy zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego pracowników, czy własności firmowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zainteresowanych, kredyt pod hipotekę można zaciągnąć w polskiej walucie, ale i obcej, wymiennej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>