Kredyt hipoteczny dla firm

Weź kredyt hipoteczny dla Twojej firmy szybko i tanio dzięki najlepszym ofertom w banku! Skorzystaj z niego bez względu na to jakie dochody na Twoja firma! Kredyt hipoteczny także dla małych i średnich firm! Długi okres spłaty sprawia, że to jest najlepsze źródło finansowania- weź kredyt hipoteczny dla firm!


Pod inwestycje

Twoja firma wciąż się rozwija, potrzebuje więcej miejsca na powierzchnie magazynową czy nową linię produkcyjną? Nie wystarcza Ci teren, którym dysponujesz obecnie? Możesz wziąć na to kredyt hipoteczny! Ponieważ zakup nowego terenu pod prowadzenie działalności gospodarczej jest pewnego rodzaju inwestycją, jest to bardzo tanie i nisko oprocentowane. Dzięki temu, że kredyt spłacać można w długim okresie czasu i przede wszystkim można zacząć to robić po upływie nawet roku! Ekstra wygodne i niskie w opłatach raty mogą być dla Ciebie dużym ułatwieniem jeśli chodzi o podejmowanie nowych inwestycji w Twojej firmie! Nie musisz martwić się tym, że musisz mieć duży wkład własny w kredyt hipoteczny dla Twojej firmy. Najczęściej wymagane jest jedynie 10 lub 20% wartości kredytu, które musisz niejako zainwestować w kredyt. Nie są wymagane inne wkłady własne i opłaty.

Na Twój rozwój

Niewątpliwie każda inwestycja, każdy zakup nowej maszyny czy właśnie terenu, budynku czy lokalu jest niejako inwestycją w rozwój firmy. Na ten rozwój można właśnie wziąć dobry kredyt hipoteczny dla firm. Zastanawiasz się jak jest oprocentowany kredyt hipoteczny? Przede wszystkim duży wpływ na ma to wkład własny do kredytu. Zazwyczaj marża od kredytu hipotecznego wynosi od 2 do 3%, średnio zakładając 2,5%. To jaką marżę otrzymasz zależy od wkładu własnego. A ile tak naprawdę możesz zaciągnąć w ramach kredytu hipotecznego dla Twojej firmy? Kwota minimalna rzadko kiedy jest określona, jednak istotna jest kwota maksymalna, która wynosi od 500 tysięcy złotych do nawet 1,2 miliona złotych! Jednym z warunków przyznania kredytu hipotecznego dla twojej firmy jest to aby miała ona minimum 12 lub 18 miesięcy stażu. A nawet możesz skorzystać z kredytu hipotecznego jak Twoja firma istnieje tylko pół roku! Przy zaciąganiu kredytu hipotecznego dla Twojej firmy, warto sprawdzić aktualne promocje a także skorzystać z porównywarek ,w których znajdują się praktycznie wszystkie oferty. Możesz porównać je bez konieczności wysyłania zapytań do wszystkich banków, a dodatkowo możesz wziąć szybko kredyt z promocją lub niższą marżą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marcin55
1 miesiąc temu

Jaki jest maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego dla firm?
Jaka jest minimalna i maksymalna kwota kredytu hipotecznego dla firm?
Jakie dokumenty są wymagane do ubiegania się o wsparcie?
Czy przedstawienie historii kredytowej jest warunkiem koniecznym do uzyskania kredytu hipotecznego dla firm?
Czy istnieje możliwość skredytowania 100% wartości nieruchomości?
Jakie jest oprocentowanie i warunki spłaty?
Czy istnieje możliwość refinansowania kredytu hipotecznego dla firmy?

Tanie kredyty hipoteczne dla każdej działalności gospodarczej na najlepszych warunkach
1 miesiąc temu

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę dotyczącą kredytu hipotecznego dla firm.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Nasz kredyt hipoteczny dla firm zapewnia Państwu solidne wsparcie finansowe na realizację projektów inwestycyjnych, rozwoju infrastruktury firmy lub zakupu nieruchomości komercyjnej. Nasze korzystne warunki finansowe, elastyczność i profesjonalne podejście sprawią, że uzyskanie kredytu będzie szybkie i komfortowe.

Oto główne korzyści naszej oferty:

* Maksymalna kwota kredytu: Do 80% wartości nieruchomości, którą firma zamierza nabyć lub zastawić.

* Okres kredytowania: Do 30 lat (może różnić się w zależności od banku i programu kredytowego).

* Oprocentowanie: 3,5% w skali roku (oprocentowanie może być stałe lub zmienne, oparte na stawce WIBOR).

* Opłata za udzielenie kredytu: brak

* Opłata za prowadzenie kredytu: 0,1% wartości kredytu rocznie

* Wymagane zabezpieczenia: Zastaw na nieruchomości, którą firma nabywa lub posiada. Możliwe są też dodatkowe zabezpieczenia, takie jak poręczenia lub inne gwarancje.

* Wymagana dokumentacja: Firma musi dostarczyć pełną dokumentację związana z planowanym wykorzystaniem kredytu, taką jak umowa sprzedaży nieruchomości, zaświadczenia o zarobkach, sprawozdania finansowe itp.

Dodatkowe informacje:

– Kredyt hipoteczny dla firm może być wykorzystany na zakup nieruchomości dla działalności gospodarczej, na jej rozbudowę lub modernizację.

– Oprocentowanie i pozostałe warunki mogą różnić się w zależności od historii finansowej firmy. Możliwość negocjacji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat firmowego kredytu hipotecznego, który spełni Twoje potrzeby i wymagania, napisz do nas już dziś!