Kredyt gotówkowy dla nowych firm

Nie masz na start swojej firmy? Weź kredyt gotówkowy dla nowych firm- łatwa decyzja i łatwe warunki. Możesz wypełnić wniosek online albo wszystkie formalności załatwić w oddziale banku. Szybko i łatwo skorzystaj z kredytu gotówkowego dla nowych firm.

Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu, po który najczęściej sięgają i osoby prywatne i firmy. Dlaczego? Przede wszystkim bardzo prosto go otrzymać, należy jedynie wykazać i udowodnić w banku, że posiada się pewnego rodzaju dochody- z tytułu umowy o pracę, z tytułu umowy zlecenie albo prowadzonej działalności gospodarczej. Osoby zakładające nowe firmy powinny wiedzieć, że pomimo tego, że ich firma nie działa zbyt długo na rynku i oferta kredytów firmowych może być dla nich ograniczona. Dlatego też przygotowano specjalną ofertę kredytów gotówkowych dla nowych firm.

Kredyt gotówkowy na co?

Przede wszystkim może być przeznaczony na bieżące wydatki firmy takie jak zakup nowej maszyny, zatowarowanie, zakup półproduktów czy zapłatę za faktury. Dowolność jest pełna ważne aby kredyt ten był przeznaczony na bieżącą działalność przedsiębiorstwa. Ten dedykowany nowym firmom szczególnie jest elastyczny pod tym względem ponieważ pozwala na pełne wejście w rynek i dowolne zagospodarowanie kwoty kredytu.

Jaka kwota i oprocentowanie?

Kredyty dla młodych, nowych firm zazwyczaj mają ograniczoną maksymalna kwotę kredytu. Przy firmach, które już długi czas pozostają na rynku maksymalna kwota kredytu wynosić może nawet kilka milionów złotych, jednak w przypadku mniejszych firm kwoty te maksymalnie mogą wynieść około 500 tysięcy złotych jednak taka kwota przekazywana jest tylko w uzasadnionych przypadkach. Najczęściej dla młodej nowej firmy kwota ta wynosi od 50 do 200 tysięcy złotych i oprocentowana jest w granicach 5-6% przy RSSO 26%. Ważne aby pamiętać, że w wielu przypadkach do kwoty kredytu doliczana jest prowizja od wartości kredytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>