Kredyt dla firmy na zakup lokalu

Potrzebujesz nowych pomieszczeń dla firmy? Sprawdź ofertę kredyty dla firmy na zakup lokalu, która oferują najlepsze polskie banki. Tylko tanie i korzystne kredyty na zakup lokalu są gwarancją rozwoju twojego biznesu. Skorzystaj z promocji taniego kredytu na zakup lokalu dla swojej firmy teraz.


Przedsiębiorcy, którzy pragną skorzystać z kredytu na zakup lokalu dla swojej firmy często zadają sobie pytanie, na jaką nieruchomość będą mogli przeznaczyć pieniądze pochodzące z kredytu. Odpowiedź jest bardzo prosta i z pewnością zadowoli każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą. Otóż, kredyt dla firmy na zakup lokalu możemy przeznaczyć na biura, magazyny, garaże dla firmowych samochodów, lokale użytkowe np. restaurację, hotel czy lokal rozrywkowy. Jednym słowem, taki kredyt można wydać na dowolny rodzaj lokalu jeśli tylko będzie on związany z rodzajem działalności, który prowadzimy. Kredyty na zakup lokalu bywają różnie traktowane przez banki. Jedne żądają przedstawienia biznesplanu, dokumentacji, która ujmuje daną nieruchomość w planie rozwoju naszej firmy, inne nie stosują tego typu praktyk.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P00090909
10 miesięcy temu

Dzien dobry. Prowadzę firme od 5 lat. Jest to firma oferująca wszelkiego typu ubezpieczenia. Chciałbym zakupić na firmę lokal, żeby już więcej nie wynajmować. Proszę o kontakt i przesłanie wszelkich formalności. Interesuje mnie kredyt na lokal na 150 000 zl. Pozdrawiam