Gdzie kredyt dla firmy poniżej roku

Rozwój nowych firm często uzależniony jest od kredytów dla firm poniżej roku. Trudno o lepszą alternatywę niż kredyt dla firmy poniżej roku na rynku. Zadbaj o swoją firmę i złóż wniosek o kredyt dla firmy poniżej roku już dziś.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyty dla firm funkcjonujących na rynku poniżej roku, jeszcze do niedawna były czymś nierealnym lub naprawdę sporadycznym – banki z rezerwą podchodziły do nowych firm, które nie mogły pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku. Działo się tak dlatego, że każde nowopowstałe przedsiębiorstwo, zanim zacznie na siebie zarabiać, musi przejść przez trudny okres początkowy, kiedy zleceń jest niewiele, a koszty często przewyższają dochody przedsiębiorstwa. Właśnie wtedy przedsiębiorcy najbardziej potrzebują pomocy finansowej. Kredyt dla firmy to w takiej sytuacji najbardziej logiczne rozwiązanie. Na szczęście w dzisiejszych czasach banki nie tylko chętnie udzielają nowym przedsiębiorcom kredytów na start. Co ważniejsze – taka firma może liczyć na specjalne traktowanie i atrakcyjne warunki kredytowania, spośród których niewysokie oprocentowanie stanowi tylko jedno z licznych udogodnień.

One comment on “Gdzie kredyt dla firmy poniżej roku

  1. Mateusz %%%%5 14 stycznia, 2021 9:06 am

    Witam. Prowadze firmę od niecałego roku. chciałbym pożyczyć jak najszybciej 30 000 zl. Jakie są warunki finansowania? Proszę o pilna pomoc!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>