Kredyt na firmę

Masz już biznesplan i chcesz otworzyć własną firmę. Brakuje Ci tylko odpowiedniej kwoty na zakup nieruchomości, sprzętów, czy auta. Potrzebujesz kredytu na firmę, który jest dostępny na rynku finansowym i umożliwia rozwój początkującym przedsiębiorcom. Gwarantują niskie oprocentowania i kwotę kredytu, która spełni Twoje oczekiwania. Kredyty na firmę pomogą Ci zrealizować swój pomysł na biznes.

Prosta droga do sukcesu

Jeszcze do niedawna był wielki problem z udzieleniem kredytu początkującym firmom nawet na jeden rok. Dzisiaj możemy otrzymać pieniądze nawet na 10 lat. Banki dostosowują swoje oferty do potrzeb rynku i otwierają się na klienta. Za otrzymaną kwotę będziesz mógł sfinansować:

  • zakup nieruchomości i jej modernizację
  • kupno potrzebnych narzędzi, sprzętów oraz wyposażenia wnętrza
  • auto nowe lub używane
  • zakup nowych technologii dla podwyższenia jakości swojej firmy

Nowa firma wiąże się z wieloma działaniami. Niezbędny do otrzymania kredytu na firmę będzie biznesplan. Należy wpisać w niego wszystkie koszta, jakie poniesiemy zakładając naszą działalność. Jest to niezwykle ważne, ponieważ to od tego zależy, jaką kwotę kredytu otrzymamy. Kredyty na firmę są niestety jeszcze mało popularne i nie wszystkie banki oferują taką formę gotówki. Należy więc dokładnie sprawdzić, co mają w swoich ofertach poszczególne banki i wybrać interesującą nas ofertę.

Kredyt na start

Taką formę kredytu oferuje tylko kilka banków, ale warto się z nią zapoznać. Jest niezwykle atrakcyjna i pozwala zrealizować marzenia o własnej firmie. Kredyt może pokryć nawet do 100% naszych inwestycji, więc unikniemy w ten sposób wkładu własnego. Jaką kwotę możemy otrzymać? Nawet do 350tys. złotych. To z pewnością wystarczy, żeby stworzyć dobry biznes. Dodatkowym atutem może być forma spłacania rat. Możemy dostosować je do swoich możliwości i spłacać kredyt w równych lub malejących ratach. Twoja firma jest tego warta!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>