Kredyt na firmę dla bezrobotnych

Jeśli nie masz pracy i chcesz zmienić swoją sytuacje finansową możesz wziąć szybko i bez żadnych formalności kredyt na firmę dla bezrobotnych! Bez sprawdzania zarobków czy źródła dochodów- załóż swoje przedsiębiorstwo z kredytem na firmę bez bezrobotnych!

Osoba bezrobotna, która bezskutecznie poszukuje pracy lub z własnego wyboru pozostaje bez pracy może wziąć kredyt na własną firmę! Aby otworzyć swój biznes można skorzystać z własnych zgromadzonych środków, jednak takowymi dysponuje tylko niewielki procent społeczeństwa. Można wziąć dofinansowanie z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy jednak jest to dość trudne w uzyskaniu ze względu na bardzo dużą konkurencję. Ostatnim i bardzo popularnym sposobem jest wzięcie kredytu. Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim nie jest wymagany wkład własny w kredyt więc osoba, która takie przedsiębiorstwo chce założyć nie musi posiadać żadnych środków własnych.

Co trzeba mieć?

To na czym opiera się kredyt dla osoby bezrobotnej na własną działalność gospodarczą to przede wszystkim dobrze napisany i przemyślany biznes plan wraz z celami przedsiębiorstwa, przykładowymi kosztami jego prowadzenia oraz co ważne- przykładowymi wyliczeniami dotyczącymi przewidywanych przychodów z prowadzenia działalności. Bez wyliczenia tych wartości nie ma szans na otrzymanie kredytu. To ważne ponieważ bank może ocenić czy osoba ubiegająca się o kredyt jest świadoma tego jakie koszty trzeba ponieś oraz jakie mogą być jej ewentualne przychody.

Ile kosztuje?

Banki idą zazwyczaj na rękę osobom, które chcą otworzyć swój własny biznes i oferują bardzo atrakcyjne oprocentowanie kredytów. Zaczyna się ono zazwyczaj nawet od 3% a maksymalnie wynosi do 7=8% więc jest to oferta bardzo atrakcyjna. Prowizja uzależniona od kwoty wynosi do 3% więc kredyt wzięty w kwocie 50tysięcy złotych potrafi kosztować jedynie 5-6 tysięcy złotych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>