Kredyt dla firm na start

Kredyt dla firm na start bez żadnego stażu rynkowego! Raty ustalane indywidualnie do każdego kredytobiorcy. Najlepsze kredyty dla firm na start z korzystnych oprocentowaniem! Wsparcie finansowe udzielane z myślą o początkujących, bez haczyków w umowie.

Zakładając nową działalność gospodarczą często brakuje środków finansowych. Na rynku jest jednak wiele ofert przygotowanych z myślą o początkujących przedsiębiorcach. Wiele banków oferuje swoim klientom pożyczek na tak zwane start-upy w kwotach od 1000 do nawet 1000000 złotych. Kwoty udzielanych pożyczek są jednak zależne od stażu działalności konkretnej firmy.

Czasami młodym przedsiębiorcom brakuje jednak środków, aby tak naprawdę zacząć prowadzić własną firmę. Banki mają przygotowane oferty na start-upy, wiąże się to jednak z wymogiem solidnych zabezpieczeń. W takim wypadkach banki udzielają kredytów na niższe stawki, ponieważ nie mają większego zaufania do firmy nie mającej ustabilizowanej pozycji na rynku. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż banki różnie podchodzą do wieku firmy i czasami działalność z dość krótkim stażem uznają za pewną na rynku.

Tanie kredyty dla firm na start

Wybierając początkowy kredyt dla swojej działalności, należy opierać się na kilku ważnych czynnikach. Przede wszystkim należy zorientować się, czy dany bank wymaga od firmy pewnego stażu działalności i czy w ogóle go wymaga. To ważne szczególnie w przypadku młodych właścicieli firm. Ponadto oferty różnią się od siebie kwotą kredytowania. Niektóre banki udzielają pożyczek o niższych kwotach, a często bywa tak, iż klienci rozpoczynający działalność gospodarczą potrzebują większej sumy pieniężnej. Tak więc trzeba sprawdzić, jaką kwotę finansową jest w stanie zaoferować nam bank.

Istotny jest także okres kredytowania, często trwający kilka lat. Trzeba jednak przyznać, że sprawa indywidualna i powinna wiązać się z decyzją klienta. Często też banki mają w swoich ofertach promocje, w których proponują klientowi pokrywanie środków ZUS do pewnej kwoty. Każdy klient zakładający firmę lub posiadający działalność gospodarczą z krótkim stażem działalności powinien dokładnie przyjrzeć się ofertom banków i na tej podstawie wybrać najbardziej korzystną dla siebie ofertę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>