Kredyt dla firm na oświadczenie bez bik

Wysoka kwota kredytu, bez zabezpieczeń. Niskie oprocentowanie oraz atrakcyjna marża. Długi okres kredytowania. Bez sprawdzania w BIK. Uproszczona procedura przyznania kredytu dla firm na oświadczenie bez BIK. Bez zbędnych zaświadczeń. Szybka decyzja o przyznaniu kredytu. Błyskawiczny przelew środków na konto – nawet w 15 minut. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z warunkami oferty!

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi wydatkami. Nowa inwestycja czy niezapłacone faktury mogą wpłynąć na płynność finansową firmy. Aby uniknąć takiej sytuacji należy zapoznać się z ofertą szybkiego i łatwego kredytem dla firm na oświadczenie bez BIK.

Kredyt bez zbędnych procedur

Oferta dostępna dla mikro i małych przedsiębiorstw. Indywidualnie dostosowana do możliwości firmy. Procedury przyznania kredytu są uproszczone (nawet w przypadku firm, które nie posiadają dochodu a jedynie przychód), nie ma wymogu przedstawiania zbędnych dokumentów. Bez sprawdzania w BIK i KRD. Nie ma wymogu przedstawienia zaświadczeń z ZUS i US. Dzięki analizie kondycji finansowej firmy zostanie zaproponowana najlepsza oferta kredytu. Firma może się starać o otrzymanie szybkiego kredytu na dowolny cel, bez żadnych zabezpieczeń. O kwotę do 60 000 złotych można ubiegać się na podstawie PIT za ubiegły rok. O wyższą kwotę kredytu, do 300 000 złotych i maksymalnym okresie spłaty do 120 miesięcy, może ubiegać się firma, prowadząca działalność gospodarczą powyżej 12 miesięcy. Decyzję zostanie przyznana szybko, już w 30 minut od złożenia wniosku. Wypłata środków na konto nastąpi w ciągu 24 godzin.

Nie tylko dla firm

Istnieje także możliwość udzielenie kredytu dla osób wykonujących tzw. wolny zawód. Jest to oferta szczególnie atrakcyjna dla lekarzy prowadzących działalność gospodarczą. Wysokość przyznanego kredytu do 500 000 złotych na oświadczenie. Nie trzeba przedstawiać swojej historii kredytowej ani dodatkowych dokumentów finansowych. Uproszczona procedura przyznania kredytu gwarantuje szybką decyzję oraz błyskawiczny transfer środków na konto. Niskie oprocentowanie oraz atrakcyjna marża to dodatkowe cechy kredytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>