Kredyt dla firm z komornikiem

Sprawdź ofertę kredytu bez BIK z komornikiem. Nie trać czasu na szukanie odpowiedniej oferty dla siebie. Wypełnij wniosek – to nic nie kosztuje. Oferty przeznaczone nawet dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową. Oferujemy kredyty dla każdego bez zaświadczeń o dochodach! Finansujemy trudne do spłaty zobowiązania.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pożyczka dla zadłużonych

Zalety pożyczki dla zadłużonych: bez weryfikacji BIK / BIG / KRD / ERIF, dla osób prywatnych i firm, oferta dostępna jest już dla osób z bez dochodu, dla osób obarczonych wysokim zadłużeniem, z obciążeniami komorniczymi, niskie comiesięczne raty, długi okres kredytowania, decyzja już w 24 godziny od momentu złożenia wniosku. Banki pożyczające pieniądze oferują takie pożyczki wymagają jedynie dowodu osobistego. Trzeba być osobą pełnoletnią i osobą mieszkającą w kraju.

Kredyt konsolidacyjno – oddłużeniowy

Kredyt konsolidacyjno – oddłużeniowy wymaga okazania wszystkich posiadanych zadłużeń. W przypadku pominięcia jakiegoś zadłużenia możemy zostać odesłani z kwitkiem. Kredyt z komornikiem może zostać przeznaczony na inne cele niż spłata zaciągniętych zobowiązań. W przypadku tego kredytu jest nie możliwe łączenia dochodów z różnych źródeł. Jest brane pod uwagę tylko jeden uzyskiwany dochód. Mówi się, że takie kredyty są opiewane wysokim oprocentowaniem i prowizją.

Kredyt bez BIK

Inną formą kredytu jest kredyt bez BIK i zaświadczeń. W tym przypadku wystarczy mieć dowód osobisty i oświadczenie o osiąganych dochodach.

Kredyt dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych jest przeznaczony na spłatę zaległości komorniczej lub na konsolidację zadłużenia. Takie kredyty są obarczone dodatkowymi warunkami takimi jak posiadanie nieruchomości pod zastaw.

One comment on “Kredyt dla firm z komornikiem

  1. Gdzie pożcyzka dla osób z zajęciami komorniczymi? 18 sierpnia, 2020 12:37 pm

    Mam komornika, muszę ratowac jak najszybciej firmę. Potrzebuje pożyczyć 50 000 zl. Czy znajde gdzieś pożyczkę z komornikiem? Prosze o odp i jak najszybsze załatwienie sprawy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>