Kredyt dla firm w euro – sprawdź kto udziela

Kredyt dla firm w euro to produkt dość popularny jeżeli chodzi o ofertę w innej walucie. Skierowany jest w głównej mierze dla dwóch grup odbiorców. Kredyt dla firm w euro mogą zaciągnąć nowe jak i działające od dłuższego czasu na rynku firmy. W niektórych przypadkach bywa to jedyna opłacalna oferta, na którą tak naprawdę można się zdecydować prowadząc firmę.


Instytucja finansowa jaką jest Fundusz Euro proponuje swoim klientom elastyczne kwoty kredytowania. Standardowo instytucja jest w stanie przyznać równowartość 150 tysięcy złotych, jednak jest możliwość negocjacji warunków i pożyczanej kwoty. Instytucja proponuje dwie formy finansowania. Pierwsza z nich skierowana jest do nowych przedsiębiorstw. Jest to tak zwany kredyt na start. Przyznaje się go osobom chcącym założyć firmę oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą do 12 miesięcy. Drugą formą kredytowania jest kredyt przyznawany przedsiębiorstwom działającym na rynku minimum jeden rok.

Na jaki cel przyznaje się kredyt dla firmy w euro?

Kredyt przyznawany jest na dowolny cel, formalności sprowadzone do minimum a kwota kredytu to średnio 10 tysięcy do 150 tysięcy – kredytowanie rozłożone jest na 6 lat. Instytucja wprowadziła zasady kredytowania wygodne dla niej oraz dla klienta. Do kwoty 30 tysięcy wymagane jest jedynie zaświadczenie o braku zadłużenia z ZUS. Środki pieniężne wypłacane są w ciągu 24 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Do kwoty 75 tysięcy instytucja nie sprawdza także kredytobiorcy w BIK – takie uproszczenia zdecydowanie przyciągają potencjalnych kredytobiorców. Zaciągniecie kredytu jest szybkie i proste. Na tym w głównej mierze zależy potencjalnemu klientowi – aby szybko i sprawnie otrzymać pieniądze na dowolny cel.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tanie kredyty firmowe w euro
26 dni temu

Skorzystaj z naszej oferty kredytu dla firm w euro. Sprawdź teraz, kto udziela!

sebastian
6 miesięcy temu

1. Jakie banki udzielają kredytów dla firm w euro?
2. Czy istnieją instytucje finansowe, które specjalizują się w udzielaniu kredytów dla firm w euro?
3. Jakie warunki muszą spełniać firmy?
4. Czy kredyt w euro jest dostępny tylko dla dużych firm, czy też dla małych i średnich przedsiębiorstw?
5. Jakie są odsetki i prowizje związane z tym zobowiązaniem?
6. Czy kredyt w euro wymaga zabezpieczenia?
7. Jak długo trwa proces przyznawania kredytu dla firm w euro?
8. Czy są jakieś specjalne wymagania dokumentacyjne związane z ubieganiem się o kredyt w euro?
9. Czy jest możliwość negocjacji warunków?

diwix
9 miesięcy temu

Kto udziela kredytów dla firm w euro?

Szybkie i tanie kredyty firmowe w euro
10 miesięcy temu

Poszukujesz kredytu dla swojej firmy w euro? Sprawdź naszą ofertę i odkryj, kto udziela takiego kredytu.

Oferujemy kredyt dla firm w euro, który pozwoli Ci zrealizować różnorodne potrzeby finansowe Twojej firmy. Dzięki naszej ofercie możesz zyskać dostęp do środków w euro, które umożliwią Ci rozwijanie działalności, zakup nowego sprzętu, refinansowanie istniejących zobowiązań, czy też sfinansowanie inwestycji.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko konkurencyjne oprocentowanie, ale również elastyczne warunki spłaty, które dostosujemy do specyfiki Twojej firmy.

Poznaj szczegóły oferty!

* Maksymalna kwota kredytu: Maksymalna kwota, jaką firma może otrzymać jako kredyt, będzie zależała od wielu czynników, takich jak zdolność kredytowa firmy, historia finansowa, planowane wydatki itp. Możesz otrzymać nawet 1 000 0000 zł

* Oprocentowanie: Oprocentowanie kredytu może być stałe lub zmienne, i zazwyczaj jest wyrażane w formie stawki procentowej w skali roku.

* Okres spłaty: Okres, na jaki firma będzie miała czas na spłatę kredytu, może różnić się w zależności od Twoich preferencji. Może to być kilka miesięcy, kilka lat lub dłuższy okres, w zależności od potrzeb i możliwości firmy.

* Opłaty i prowizje: nie pobieramy opłata za udzielenie kredytu, za obsługę czy ubezpieczenie. Dlatego nasza oferta jest tak korzystna.

* Zabezpieczenia: nie pobieramy do kwot do 400 000 zł

* Wymagana dokumentacja: Firma zainteresowana kredytem będzie musiała dostarczyć odpowiednią dokumentację, taką jak sprawozdania finansowe, biznesplan, prognozy finansowe itp.

* Waluta kredytu – euro

Zainteresowany? Napisz do Nas już teraz!

wklpopnjka
3 lat temu

Poszukuje kredytu firmowego zagranicznego najlepiej w euro. Gdzie znajdę więcej szczegółów? Pozdrawiam