Kredyt dla firm w euro – sprawdź kto udziela

Kredyt dla firm w euro to produkt dość popularny jeżeli chodzi o ofertę w innej walucie. Skierowany jest w głównej mierze dla dwóch grup odbiorców. Kredyt dla firm w euro mogą zaciągnąć nowe jak i działające od dłuższego czasu na rynku firmy. W niektórych przypadkach bywa to jedyna opłacalna oferta, na którą tak naprawdę można się zdecydować prowadząc firmę.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Instytucja finansowa jaką jest Fundusz Euro proponuje swoim klientom elastyczne kwoty kredytowania. Standardowo instytucja jest w stanie przyznać równowartość 150 tysięcy złotych, jednak jest możliwość negocjacji warunków i pożyczanej kwoty. Instytucja proponuje dwie formy finansowania. Pierwsza z nich skierowana jest do nowych przedsiębiorstw. Jest to tak zwany kredyt na start. Przyznaje się go osobom chcącym założyć firmę oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą do 12 miesięcy. Drugą formą kredytowania jest kredyt przyznawany przedsiębiorstwom działającym na rynku minimum jeden rok.

Na jaki cel przyznaje się kredyt dla firmy w euro?

Kredyt przyznawany jest na dowolny cel, formalności sprowadzone do minimum a kwota kredytu to średnio 10 tysięcy do 150 tysięcy – kredytowanie rozłożone jest na 6 lat. Instytucja wprowadziła zasady kredytowania wygodne dla niej oraz dla klienta. Do kwoty 30 tysięcy wymagane jest jedynie zaświadczenie o braku zadłużenia z ZUS. Środki pieniężne wypłacane są w ciągu 24 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Do kwoty 75 tysięcy instytucja nie sprawdza także kredytobiorcy w BIK – takie uproszczenia zdecydowanie przyciągają potencjalnych kredytobiorców. Zaciągniecie kredytu jest szybkie i proste. Na tym w głównej mierze zależy potencjalnemu klientowi – aby szybko i sprawnie otrzymać pieniądze na dowolny cel.

0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wklpopnjka
4 miesięcy temu

Poszukuje kredytu firmowego zagranicznego najlepiej w euro. Gdzie znajdę więcej szczegółów? Pozdrawiam