Kredyt dla firm z bik

Weź szybko i bardzo łatwo kredyt dla firm z bik- minimum formalności, ze statusem w biurze informacji kredytowej i bez KRD! Dla wszystkich, nie ma wybierania kto może dostać kredyt a kto nie. Szybka decyzja z bardzo niskimi ratami miesięcznymi! Bardzo proste zasady kredytu dla firm z bik.

Kredyty na firmę z bik

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz dodatkowych środków na prowadzenie bieżącej działalności, podjęcie nowej inwestycji czy zakup półproduktów możesz wziąć na to prosty kredyt. Kredyt, który weźmiesz na bardzo przejrzystych i jasnych zasadach- wystarczy, że podasz swoje dane i dane swojej firmy. Całość formalności leży po stronie banku, który po otrzymaniu danych Twojej firmy dokona analizy zdolności kredytowej i wszystkich niezbędnych wyliczeń. Wszystko zapisane jest w Bazie Informacji Kredytowej, co znacznie skraca czas oczekiwania na decyzje kredytową.

Koszty kredytu na firmę z BIK

Koszty zazwyczaj zależą od kwoty kredytu i jego przeznaczenia. Kredyt gotówkowy do kwoty 200 tysięcy złotych jest oprocentowany w różnych bankach od 5,.5% do nawet 12% przy czym różnice wynikają z prestiżu i rozpoznawalności marki banku. Warto podkreślić, że kredyt gotówkowy łączy się nie tylko z oprocentowaniem jego kwoty ale także prowizją, która wynosić może od 0 do 3%. Koszt takiego kredytu przy miesięcznych ratach przez okres 5 lat to koszt około 4-5 tysięcy złotych miesięcznie. Wiele banków oferuje firmom podejście do kredytu w inny sposób, aby spłacać go w momentach gdy firma posiada naprawdę wysokie dochody jednak taki kredyt może przedłużyć swoją ważność przez co jest końcowy koszt będzie wyższy. Dzięki temu, że bank nie sprawdza kredytu w BIKu można skorzystać z niego znacznie szybciej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>