Kredyt dla firm bez zus i us

Jedyna taka, wyjątkowa oferta kredytu dla firm bez ZUS i US. Brak wymaganych zaświadczeń o niezaleganiu w podatkach czy składkach. Sprawdź jak szybko i sprawnie otrzymasz kredyt dla firm bez zus i us. Niskie oprocentowanie, brak dodatkowych opłat. Szybka decyzja i mało formalności tylko w przypadku kredytu dla firm bez ZUS i US.

Jednym z rodzajów kredytów dla firm jest kredyt bez wymaganych zaświadczeń od niezaleganiu w podatkach czy składkach ZUS czy US. Jest to kredyt przeznaczony na bieżące wydatki firmowe, związane z fakturami, wynagrodzeniem pracowników czy inwestycją w renowację lub zakup nowych sprzętów. Na rynku kredytów znajdują się także produkty, których otrzymanie jest banalnie proste.

Przeznaczenie kredyty dla firmy bez ZUS i US

Jednym z rodzajów kredytów dla firm jest kredyt bez wymaganych zaświadczeń od niezaleganiu w podatkach czy składkach ZUS czy US. Czego zatem wymaga od nas bank? Przede wszystkim pozytywnej historii kredytowej.

Pozyskamy kredyt można przeznaczyć na bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, pokrywanie faktur za zakupione towary bądź usługi związane z przedsiębiorstwem, a także na inwestycje w rozwój firmy (choć na to osobno można uzyskać kredyt inwestycyjny). Środki finansowe z omawianego rodzaju kredytu mogą także służyć wypłacie wynagrodzeń dla zatrudnionych pracowników.

Kredyt bez zaświadczeń z wyżej wymienionych urzędów można uzyskać na okres do 10 lat.

Bez zbędnych pytań i formalności

Aby otrzymać kredyt dla firmy, należy przede wszystkim przedstawić bieżące faktury, jako podstawę działania firmy oraz jej własność. Jednak w dobie różnorodności banków, a przede wszystkim znacznej ich liczby wzmagającej konkurencję, niektóre banki nie wymagają przedstawienia faktur jako dowodu na istnienie biznesu. Obecnie kredyty nawet do 350 tysięcy złotych udzielne są bez analizy ekonomicznej firmy oraz wymaganych zaświadczeń z ZUS i US. Niewątpliwie skraca to czas oczekiwania nie tylko na skompletowanie dokumentów kredytowy, ale także samą procedurę. Kredyty o wyższej wartości, ponad 1 milion złotych, wymagają przedstawienia analiz firmy, jednak dla osób prowadzących mniejszą działalność lub nie potrzebujących ta dużych kwot, nie są wymagane takie dokumenty. Liczne bani oferują decyzję kredytową już do 48 godzin od złożenia wniosku!

Brak zaświadczeń, ale… kilka słów o kosztach dodatkowych

Bank, aby zabezpieczyć możliwość nieterminowego lub niepełnego spłacenia zobowiązania, często nie wymaga przedkładania dokumentów lecz narzuca dość wysokie marże kredytów. Jednak oferta dla przedsiębiorców często nie jest wcale oprocentowana, a jej prowizja wynosi od 1 do 3% całości kwoty kredytu. Do jego kosztów należy także doliczyć marżę w wysokości od 3 do 6%. Analizując rynek kredytów dla firm, istnieją oferty banków, w których kredyt zaciągnięty na okres 120 miesięcy na kwotę 20 000 zł, kosztować będzie przedsiębiorcę niecałe 8 tysięcy złotych. Jeśli kwota kredytu zostanie przeznaczona na inwestycję w maszynę czy nowy program podnoszący wydajność firmy, wzrosną także jego obroty, koszty te będą prawie nieodczuwalne. Dodatkowo, nie wymaganie przedstawiania zaświadczeń z ZUS czy US powoduje, że koszty uzyskania kredytu są także mniejsze.

Ponadto banki udzielając takiego kredytu często oferują jednocześnie kredyty konsolidacyjne oraz preferencyjne warunki zabezpieczenia branego przez nas kredytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>