Kredyt na dofinansowanie firmy

Szybki kredyt na dofinansowanie firmy. Na najlepszych warunkach, szybki i łatwy zastrzyk gotówki dla każdego przedsiębiorcy. Bez rygorystycznych umów, na prostych i jasnych zasadach. Dobre rozwiązanie dla wszystkich kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców stawiających na wygodę.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Szybka gotówka

Kredyt na dofinansowanie firmy może być brany z wielu powodów- od chwilowej niewypłacalności właściciela przedsiębiorstwa do chęci zakupu nowoczesnego sprzętu czy licencji potrzebnych do dalszego rozwoju firmy. Drugi typ jest spotykany znacznie częściej, ponieważ przedsiębiorcy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego jak ważny jest rozwój firmy i inwestowanie w nowe technologie. Pieniądze nie zawsze są dostępne od razu, dlatego skorzystanie z takiego kredytu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla takich osób. Korzystną ofertę w tym zakresie przedstawiają instytucje bankowe, proponujące atrakcyjne warunki umowy.

Od razu i bez formalności

Podobne kredyty wiązały się zazwyczaj z długimi procedurami, które sprawdzały, czy właściciel firmy jest na pewno wypłacalny i jaka jest jego zdolność kredytowa. Nie zawsze jednak przedsiębiorca dysponuje w danym momencie pieniędzmi, a jego historia kredytowa pozostawia czasem sporo do życzenia. Instytucje bankowe rozumiejąc, że nie mogą zamykać się na ten typ klientów, nie skreślają ich od razu, tylko usiłują dopasować warunki oferty tak, by obie strony były zadowolone- to duża zaleta korzystania z usług takich wielu teraźniejszych banków.

Wyjątkowa propozycja

Wbrew pozorom, specjalnych kredytów na ogólne dofinansowanie firmy nie jest na rynku aż tak dużo. Dzieje się tak ze względu na konieczność spełnienia przez przedsiębiorców szczególnych wymagań, które niejednokrotnie przekraczają ich możliwości, a także ograniczają ich pomysły, ponieważ muszą wydać przeznaczone pieniądze tylko na jeden konkretny cel, a nie na urządzenia czy inne rzeczy po prostu związane z dofinansowaniem firmy. To kolejny powód, dlaczego klient powinien zorientować się w ofertach różnych banków i wybrać dla siebie tę najlepszą.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments