Najlepsze konto dla spółki z o.o. – aktualizacja wrzesień 2020

Najlepszym kontem dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.) jest aktualnie rachunek bankowy przeznaczony dla spółek w nestabank.pl.


 • NestBank.pl – całkowite 0zł za wszystko
 • Millennium.pl
 • Santander.pl
 • Alior.pl
 • Pekao.pl
 • IdeaBank.pl
 • mBank.pl
 • Inteligo.pl
 • VWBank.pl
 • BNPParibas.pl
 • CreditAgricole.pl
 • PKO.pl
 • CitiBank.pl

Jeśli szukasz darmowego konta dla swojej spółki, które można założyć przez internet (online) to bez wahania możesz wybrać konto dla spółek z o.o. w nestbanku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kornelka
2 miesięcy temu

jakie jest najlepsze konto dla spółki z o.o.?
Czekam na kontakt

Tomasz
8 miesięcy temu

Jakie konto byłoby najlepsze dla spółki z o.o. w aktualizacji w pazdzierniku/listopadzie 2023r?

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze konto dla spółki z o.o.
9 miesięcy temu

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą ofertę na najlepsze konto dla spółki z o.o., dostosowaną do aktualnych potrzeb i wymagań rynkowych. Dopasowując się do zmieniającej się sytuacji gospodarczej, wprowadziliśmy kilka istotnych aktualizacji, które mają na celu zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom satysfakcji i korzyści.

– Nasze konto dla spółki z o.o. oferuje szeroki wachlarz funkcji i usług, które są niezbędne w efektywnym prowadzeniu biznesu. Zapewniamy łatwy i wygodny dostęp do e-bankowości, umożliwiając naszym klientom zarządzanie swoimi finansami w dowolnym miejscu i czasie. Oferujemy również przyjazne i intuicyjne narzędzia do monitorowania i kontrolowania płatności, faktur oraz salda konta.

– Dla naszych klientów dostępne są także innowacyjne funkcje, takie jak wołanie gotówki, dzięki którym można z łatwością i wygodnie dokonywać wpłat lub wypłat w dowolnym momencie. Ponadto, oferujemy możliwość składania online wniosków o kredyt lub inne finansowe wsparcie, co pozwala zaoszczędzić czas i uprościć procesy biznesowe.

– W naszej ofercie mamy również atrakcyjne pakiety usług dodatkowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych doradców finansowych jest również gotowy służyć fachowym wsparciem i poradą w zakresie zarządzania finansami i rozwoju biznesu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej aktualizowanej oferty najlepszego konta dla spółki z o.o. i dołącz do zadowolonych klientów.

Polecam najlepsze konto dla spółłki zo.o.!
3 lat temu

Witam. Długo szukałem konta firmowego dla spółki z o.o. Aż odkryłem konto w Nest Banku. Jest w 100% za darmo – przelewy, wpłaty, wypłaty i nawet nic nie kosztuje prowadzenie konta. Mogę wszystkim polecić to konto! Dzięki temu nie stracicie czasu na szukanie w tym gąszczy ofert, jest tyle kont firmowych na rynku, że można się pogubić.

Radek G
3 lat temu

Szukamy konta dla spółki z o.o. Czekam na info

klfkslkjgl;ksa
3 lat temu

Dzien dobry. Szukam darmowego konta bankowego dla spółek z o.o. prosze o propozycje.

Marek i Piotrek
3 lat temu

Witam. Mam z bratem spólke z o.o. Z czystym sumieniem moge polecić darmowe konto firmowe w Nest Bank. Wszystko jest naprawdę za darmo, a nie ma takich ofert na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni!