Bezkonkurencyjne konto dla spółki komandytowej

Wybierz najlepszy rachunek bankowy dla spółki komandytowej. Sprawdź nową, bardzo wygodną ofertę, doskonałą dla tych, którzy są udziałowcami spółki komandytowej. To aż 200 złotych bonusu na wybrane produkty. Aby otrzymać bonus, wystarczy jedynie otworzyć konto bankowe na prostych warunkach.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Jak skorzystać z bonusu? W pierwszej kolejności należy go zdobyć, a w tym celu trzeba po prostu otworzyć rachunek bankowy dla spółki komandytowej. Jeżeli klient spełni wszystkie warunki, po zalogowaniu do systemu, w wiadomości ujrzy kod bonusowy w kwocie 200 złotych. O szczegóły dotyczące realizacji danego bonu, trzeba dopytywać w sklepie.

Dla kogo ta oferta? Oferta przeznaczona jest głównie dla udziałowców spółek komandytowych.

4 comments on “Bezkonkurencyjne konto dla spółki komandytowej

 1. Waldek X 17 sierpnia, 2020 11:08 am

  Dzień dobry. Jestem udziałowcem w spółce komandytowej, szukam najlepszego konta firmowego, które ma wszystko za darmo – prowadzenie, wypłaty, wpłaty i przelewy, również zagraniczne.

 2. Michał z W-wy 2 listopada, 2020 1:11 pm

  Czym różni się to konto dla spółki komandytowej od innych kont firmowych? Czy mogę prosic szczegółową ofertę na e-maila? z góry dziękuje

 3. W.N. 17 listopada, 2020 1:49 pm

  Witam. Szukam konta najtańszego konta dla spółki komandytowej. Proszę o pomoc!

 4. Tom6767676 13 stycznia, 2021 3:08 pm

  Witam. Pilnie potrzebuje konta dla sþóki komandytowej. jakie będzie najlepsze w 2021 r? Proszę o pomoc w wyborze, zależy mi na czasie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>