Najlepsze konto dla organizacji związkowej

Konto dla organizacji związkowej to oferta ze wszystkim za 0 złotych. Wygodne w utworzeniu, bezproblemowe w użytkowaniu i z mnóstwem dodatkowych korzyści. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich klientów banku jak i tych, którzy dopiero nimi pragną zostać. Nie ma znaczenia kto gdzie jakie ma konto dla organizacji związkowej.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Oferta prywatnego konta dla organizacji związkowej to przede wszystkim darmowe prowadzenie, przelewy krajowe, wydanie karty i wypłaty z bankomatów. Dane konto umożliwia korzystanie z systemu bankowości internetowej. Do tego konta można też otwierać dodatkowe rachunki.

Otworzenie rachunku bankowego dla organizacji związkowej polega na wypełnieniu wniosku, ustaleniu szczegółów z doradcą finansowym banku w rozmowie telefonicznej, podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera i aktywowaniu konta. To bardzo proste, zaledwie cztery kroki umożliwiające swobodne zarządzanie własnymi środkami.

One comment on “Najlepsze konto dla organizacji związkowej

  1. Adex 17 sierpnia, 2020 11:01 am

    Dzień dobry. Gdzie znajdę wniosek online o załozenie konta dla organizacji zwiazkowej? Zależy mi na czasie, darmowym koncie i jak najmniejszej ilości formalności. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>