Najlepsze konto dla firmy w 2020 roku – zestawienie ofert

Każdy kto prowadzi firmę, powinien posiadać konto bankowe.Aby pomóc przedsiębiorcom w wyborze najlepszego konta, przygotowaliśmy profesjonalny ranking kont (rachunków) bankowych dla firm.
Każdy kto prowadzi firmę, powinien posiadać konto bankowe. Niezależnie czy jest jednoosobowa działalność gospodarcza, mała firma czy duże przedsiębiorstwo z pełną rachunkowością. Rachunek bankowy niezbędny jest w celu otrzymywania należności od klientów czy wykonywania przelewów do Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub urzędu gminy.


Poza tym wiele firm swoją działalność rozszerza na inne kraje, nie tylko te należące do Unii Europejskiej. Konto powinno posiadać możliwość wpłat i wypłat w obcej walucie ( euro lub dolar). Nie musimy wtedy od razu przewalutować otrzymanej kwoty.

Najlepsze konto firmowe powinno być darmowe i posiadać jak najmniej różnego rodzaju opłat. Istotnym elementem jest także możliwość otrzymania nisko oprocentowanego kredytu obrotowego na zakup towaru i usług albo kredytu inwestycyjnego.

Banki bardzo często oferują wiele dodatków do rachunku bankowego. Zaliczamy do nich: karty kredytowe, debetowe lub różnego rodzaju lokaty. Należy zwrócić także uwagę na koszt i możliwość wypłatę pieniędzy z różnych bankomatów.

Dlatego nowoczesny rachunek dla firm powinien uwzględniać bardzo wiele kwestii. Banki starają się pozyskać jak największa ilość klientów biznesowych, ponieważ to oni stanowią dla nich ogromne wpływy.

Aby pomóc przedsiębiorcom w wyborze najlepszego konta bankowego, przygotowaliśmy profesjonalny ranking rachunków bankowych dla firm. Elementy, którymi się kierowaliśmy są następujące:

 • Brak opłat za prowadzenie konta
 • Brak opłat za otwarcie konta
 • Wysokość oprocentowania
 • Darmowe przelewy zewnętrzne
 • Możliwość otwarcia konta przez internet
 • Występowanie limitu kredytowego
 • Przyznawane premie za określoną ilość środków pieniężnych
 • Ilość darmowych bankomatów w Polsce i na świecie
 • Koszt przelewów zagranicznych
 • Minimalny obrót na koncie
 • Dostęp przez internet, telefon komórkowy, WAP, SMS
 • Ilość formalności przy otwieraniu konta
 • Możliwość założenia lokat i depozytów overnight
 • Przelewy przez internet
 • Minimalna kwota na koncie
 • Ilość placówek i oddziałów banku
 • Występowanie ułatwień (np. synchronizacja z programami księgowymi)
 • Dodatki do rachunku (różnego rodzaju kredyty i karty)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz najtańsze konta firmowe na najlepszych warunkach
6 miesięcy temu

Najlepsze konto dla firmy. Zobacz aktualne zestawienie ofert

Witamy w naszym zestawieniu najlepszych kont dla firm! Przedstawiamy Państwu wybór najbardziej atrakcyjnych ofert, które wyróżniają się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale także szerokim zakresem usług i dodatkowych korzyści.

Pierwszą propozycją jest konto firmowe oferowane przez jeden z bardziej znanych banków. Zapewnia ono łatwy dostęp do środków finansowych, zarówno w kraju, jak i za granicą dzięki wydaniu karty płatniczej. Konto to umożliwia również skorzystanie z usług bankowości internetowej, dzięki czemu można zarządzać finansami firmy w dowolnym miejscu i czasie.

Drugą opcją jest konto oferowane przez instytucję finansową. Oprócz tradycyjnych usług bankowych, oferuje ona również wsparcie w zakresie zarządzania płatnościami i rozliczeń z kontrahentami. Dodatkowo, korzystając z tego konta, można skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji u naszych partnerskich firm.

Jeśli szukasz konta, które oferuje nie tylko usługi bankowe, ale również szeroki zakres usług dodatkowych, to konto trzecie może być dla Ciebie idealne. Oprócz tradycyjnych funkcji bankowych, możesz skorzystać z darmowego programu księgowego, prowadzić online firmowe księgi przychodów i rozchodów oraz uzyskać wsparcie w rozliczeniach podatkowych.

Każda z tych ofert posiada swoje własne zalety, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z każdą propozycją, aby wybrać najlepsze konto dla Twojej firmy.

Agnieszka
4 miesięcy temu

Szukam darmowego konta firmowego.
Czy ktoś może mi jakieś polecić?

Zobacz jakie konto firmowe jest najlepsze
7 miesięcy temu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Najlepsze konto dla firmy w 2023 roku! Oferujemy kompleksowe zestawienie najlepszych ofert, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zyskaj dostęp do nowoczesnych narzędzi finansowych i łatwego zarządzania finansami firmy. Wybierz naszą ofertę i ciesz się profesjonalnym wsparciem dla Twojego biznesu!

Kajetan 7777
3 lat temu

Witam. szukam taniego konta firmowego dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Jakie jest teraz najlepsze konto dla firm w 2021? Proszę o przesłanie oferty!

k.m.K.
3 lat temu

Witam. jakie konto firmowe wybrać? juz sie gubie z tym gaszczu ofert. ciezko znalezc jakąś sensowną oferte. Proszę o jakąś podpowiedz, a najlepiej linka do wniosku

szukam pilnie konta na firmę
3 lat temu

Witam. Czy kkoś może polecić najlepsze konto dla firmy na start, która jeszcze nie ma dochodów, a jedynie koszta. Czekam na odzew.

Tomek R
3 lat temu

Witam. Szukam darmowego konta firmowego dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Czy ktoś może mi jakieś polecić?