ING Bank Śląski

Kredyt inwestycyjny ING Banku Śląskiego może być udzielany w kilku różnych walutach, w zależności od potrzeb klienta. Rodzaj waluty ustala się bezpośrednio z przedstawicielem banku. Kredyt może pokryć nawet do 100% wartości netto nakładów inwestycyjnych.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat, by była ona jak najbardziej dogodna dla klienta. Kredyt może być wypłacony w całości jednorazowo bądź w transzach, co bank ustala indywidualnie z kredytobiorcą. Środki pozyskane z kredytu mogą być przeznaczone na zakup gruntu pod nowe inwestycje, nieruchomości zabudowanych, środków trwałych tak nowych jak i używanych, w tym środków transportu, maszyn, urządzeń, linii technologicznych a także wyposażenia, remont i modernizację środków trwałych, budowę, rozbudowę i modernizację nieruchomości zabudowanych, refinansowanie kredytu udzielonego wcześniej przez inny bank lub nakładów poniesionych na realizację inwestycji. Uzyskanie kredytu w ING Banku Śląskim zwiększa potencjał gospodarczy przez zdolność klienta do realizacji zamierzonych działań. Zapewnia również stabilne źródło finansowania działalności firmy, dzięki czemu nie trzeba martwić się dużym, jednorazowym wydatkiem.

Do składania dyspozycji odnośnie wypłaty kredytu niepotrzebna jest wizyta w oddziale banku, gdyż można to zrobić za pomocą specjalnie stworzonego kanału elektronicznego ING Business OnLine. Prowizja od kredytu jest ustalana indywidualnie z klientem.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments