Idea Bank

Oferta Idea Banku dotycząca kredytów inwestycyjnych jest wyjątkowo intersująca przede wszystkim dzięki dostępnej możliwej kwocie kredytu, która wynosi nawet 3 miliony złotych. Pozwala to na sfinansowanie nawet najbardziej śmiałych i wymagających przedsięwzięć.


Kredyt oferowany przez Idea Bank pokrywa nawet do 100% planowanej inwestycji, dzięki czemu kredytobiorca nie musi martwić się o potrzebny wkład własny. Wysokość kredytu jak i rat jest określana na podstawie prognozy dochodów firmy a także aktualny stan finansowy. Maksymalna wysokość kredytu zależy od rodzaju zabezpieczenia oraz celu kredytu. Kredyt zabezpieczony nieruchomością może wynosić nawet 3 miliony, a zabezpieczony musi być na kwotę 1 miliona złotych. Kredyt zabezpieczony ruchomością może wynosić do 1 miliona na finansowanie ruchomości, a jego zabezpieczenie musi wynosić 500 tysięcy. O kredyt mogą ubiegać się tak osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze jak i wspólnicy spółek cywilnych, przedstawiciele zawodów zaufania publicznego czy spółki prawa handlowego. Bank dopuszcza różne formy zabezpieczenia: zakupy firmowe materiały, cesja wierzytelności, maszyny, urządzenia oraz nieruchomości bądź ruchomości.

Okres kredytowania sięga nawet 20 lat, tak by kredyt był osiągalny dla jak największej liczny potencjalnych kredytobiorców. Do każdego klienta bank podchodzi indywidualnie, ustalając tak wysokość kredytu jak i jego zabezpieczenie, prowizję czy rozkład na raty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments