Pożyczka od firmy dla osoby fizycznej

Tania pożyczka od firmy dla osoby fizycznej bez ukrytych kosztów i wymogów. Sprawdź skąd wziąć pieniądze na pożyczkę dla pracownika. Minimalne raty, dobry okres spłaty, najlepsze oprocentowanie na rynku. Karencja w spłacie zobowiązania, brak stażu, wysokie pieniądze na dowolny cel. Szybkie pożyczki od firmy dla osoby fizycznej bez BIK i KRD. Sprawdzony sposób na wyjście z długów. Poleć najlepszą pożyczkę z konsolidacją dla osoby fizycznej.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pożyczka polecana przez firmę

Dzisiejsze zakłady pracy zazwyczaj posiadają specjalny fundusz socjalny, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki przez pracownika. Zobowiązanie te charakteryzuje się bardzo niskim oprocentowaniem i wygodnymi parametrami do spłaty. Jeśli nie masz takiej możliwości, a pracownik domaga się taniej pożyczki ze strony firmy, z powodzeniem może polecić mu inną placówkę, na przykład tą, z którą współpracuje Twoja działalność. Dlaczego jest to atrakcyjne? Przede wszystkim Ty nie musisz martwić się o własne finanse, a pracownik może nie rzadko liczyć na dodatkowe profity z racji tego, że dany bank, czy firma pozabankowa posiada aktywne zobowiązania właśnie z Tobą.

Warto wiedzieć, że jeśli pracownik posiada wiele zobowiązań i potrzebuje gotówki, by je spłacić, można polecić mu pożyczkę konsolidacyjną. Pozwala ona na wyjście z długów bez dodatkowego obciążenia finansowego. Pamiętaj, że nie musisz jej udzielać, Ty jedynie możesz wówczas polecić sprawdzone ogłoszenia.

One comment on “Pożyczka od firmy dla osoby fizycznej

  1. Katarzyna i Jarek 17 sierpnia, 2020 11:49 am

    Witam. Szukam najtańszej pożyczki z niskim oprocentowaniem. Zainteresowała mnie pożyczka od firmy dla osoby fizycznej. Czy moge prosić więcej sczegółów na e-maila. Interesuje mnie pożyczka na 25 000 zl na remont mieszkania. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>