Pożyczki dla małych i średnich firm

Minimalne raty, wygodny okres spłaty, wysoka pożyczka dla małych i średnich firm bez BIK i KRD. Szybka akceptacja wniosku, gotówka wyłącznie na dowód osobisty. Jeszcze dziś otwórz własną działalność gospodarczą. Czekają na Ciebie tanie pożyczki dla małych i średnich firm. Atrakcyjne oprocentowanie, brak zbędnej zwłoki. Opłać zaległe faktury. Najlepsza pożyczka dla każdej firmy w 15 minut przelewem na konto bankowe. Możliwość karencji w spłacie zobowiązania.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pożyczka dla małych firm

Nowoczesne pożyczki dla małych i średnich firm rozpoczynają się już od kwot 500 złotych, a sięgają nawet 350 tysięcy złotych. To od pożyczkobiorcy zależy jakiej sumy pieniędzy potrzebuje. Co więcej określa również czas spłaty, a tu do wyboru ma miesiąc lub nawet kilka lat. Zainteresowany nie musi przy tym zdradzać celu zobowiązania, ponieważ jest on całkowicie anonimowy. Nie trzeba zbierać faktur, czy rachunków. Jakby tego było mało, firma nie musi okazywać się wkładem własnym, czy nawet stażem działalności. Nie weryfikuje się również jej przeszłości finansowej oraz biznesplanów.

Zastanawiasz się czym jeszcze charakteryzują się pożyczki przeznaczone dla małych i średnich firm? Przede wszystkim ich posiadacze skorzystać mogą z darmowej porady doradcy finansowego oraz dodatkowego ubezpieczenia spłaty zobowiązania. Czeka na nich również możliwość wyboru rat malejących lub stałych. Jeśli wybiorą odpowiednią ofertę skorzystać również mogą z roku bez opłacania składek w ZUS. Ponadto, czas oczekiwania na akceptację wniosku pożyczkowego zazwyczaj nie przekracza kilku chwil. Nie weryfikuje się wówczas zapisów w BIK, ZUS, czy US. Gotówkę otrzyma zarówno początkujący, jak i doświadczony przedsiębiorca. Z kolei koszta pożyczki z powodzeniem można wliczyć do tych, jaki powstają w wyniku prowadzenia własnej firmy. W większości ofert pożyczkowych nie występuje jakakolwiek prowizja oraz opłaty dodatkowe chociażby za rozpatrzenie wniosku.

One comment on “Pożyczki dla małych i średnich firm

  1. ADEX 18 sierpnia, 2020 12:26 pm

    Potrzezbuje pilnej pożyczki na dobrych warunkach na rozkręcenie mojej firmy. Czekam na info na e-maila

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>