Pożyczki gotówkowe dla małych firm

Najlepsza pożyczka gotówkowa dla małych firm bez BIK i KRD. Minimalne raty, szybkie pieniądze na koncie. Sprawdź ile gotówki otrzymasz na dowolny cel. Prowadzisz firmę? Jeszcze dziś popraw jej płynność finansową. Wysokie pożyczki od ręki w 24h. Atrakcyjne oprocentowanie, środki pieniężne na start już teraz bez BIK i KRD. Możliwość wcześniejszej spłaty, rok bez płacenia składek ZUS. Nie potrzebujesz stażu działalności! Brak prowizji i ukrytych kosztów.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pożyczka gotówkowa dla małych firm

Najszybszą formą pozyskania pieniędzy jest zaciągniecie pożyczki gotówkowej. Może być ona przeznaczona na dowolny cel, przy czym nie trzeba okazywać się zaświadczeniami, czy innymi dokumentami. Dotyczy to zarówno indywidualnych klientów, jak i firm. Dzięki temu po wsparcie pieniężne sięgać może zarówno osoba, która dopiero chce otworzyć firmę, jak i ta, która już takową posiada. Nie trzeba przy tym posiadać zastawu nieruchomości, wielu poręczycieli, czy wkładu własnego.

Zaciągniecie pożyczki gotówkowej dla małej firmy nie trwa dłużej niż kilka chwil. W przypadku wyższych kwot gotówka przekazywana jest na konto nie później niż w ciągu 24 godzin. Pieniądze można również otrzymać w wybranej placówce do rąk własnych. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić darmowy wniosek online, telefonicznie lub w oddziale. Zawiera on podstawowe informacje o pożyczkobiorcy oraz samej pożyczce. Jego wypełnienie nie trwa dłużej niż kilka minut, zaś akceptacja kolejnych piętnaście.

One comment on “Pożyczki gotówkowe dla małych firm

  1. WWWWw 13 stycznia, 2021 3:39 pm

    potrzebuje szybkiej gotówki dla małej firmy jednoosobowej. Czy pożyczą mi Państwo 8000 zl? Proszę o odp

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>