Pożyczki dla dużych firm i przedsiębiorstw

Szybkie pieniądze na każdy cel bez weryfikacji przeszłości finansowej. Tania pożyczka dla dużej firmy bez stażu działalności. Minimalne oprocentowanie, dobre warunki ogólne. Sprawdź ile dostaniesz na start działalności. Długi okres spłaty, 80% wartości nieruchomości. Pomoc w realizacji planów, raty równe lub malejące. Akceptacja wniosku od ręki, pieniądze w 15 minut, dodatkowe ubezpieczenie dla każdego. Zwiększ wysokość pożyczki dla dużych firm.


Prowadzenie dużej działalności wiąże się z nie małymi kosztami. Jeśli planujesz zainwestować w rozwój, bądź Twoja firma aktualnie przejawia gorszą płynność finansową powinieneś wiedzieć, że czeka na Ciebie wysoka pożyczka bez zbędnych formalności. Standardowe rozwiązanie sięga 350 tysięcy, zaś okres spłaty do siedmiu lat. Pieniądze te mogą zostać wykorzystane na dowolny cel bez dodatkowych zaświadczeń.

Warto jednak wiedzieć, że potrzebując większej kwoty pieniędzy z powodzeniem skorzystać można z dodatkowego zabezpieczenia. Mowa tutaj między innymi o poręczeniu, czy zastawie nieruchomości. Dlaczego jest to tak atrakcyjne rozwiązanie? Przede wszystkim wówczas wysokość pożyczki zwiększa się dwukrotnie, a w przypadku zastawu sięga nawet 80% posiadanej nieruchomości. Zainteresowany skorzystać może z darmowej pomocy fachowców oraz karencji w spłacie zobowiązania sięgającej nawet kilku miesięcy. Co więcej, nie trzeba posiadać wkładu własnego, czy dużego stażu działalności.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Domino domino 999
1 rok temu

Witam. Szukam finansowani dużej firmy, zatrudniam 50 pracowników. Proszę o powazne oferty. Interesuje mnie pożyczka nawet do 1 mln, ale z niskim oprocentowaniem i na dogodnych warunkach!

Andrzej
1 rok temu

Witam, szukam finansowania dla średniej firmy (20 pracowników) z branży online. Interesuje mnie 7-12 milionów na 9% na okres 3-5 lat. Zabezpieczenie zastaw na wierzytelnościach.