Deutsche Bank

Kredyt inwestycyjny proponowany przez Deutsche Bank jest ofertą jasną i klarowną, w której wszystkie warunki są wyraźnie wyszczególnione. Bank jest w stanie sfinansować nawet do 80% podjętej inwestycji, a przy zakupie samochodów osobowych lub ciężarowych nawet do 90%. Minimalna kwota kredytu to 10 tysięcy złotych, dzięki czemu może być on przeznaczony tak na mniejsze jak i większe inwestycje. Maksymalną kwotę kredytu bank ustala indywidualnie z potencjalnym kredytobiorcą w zależności od jego sytuacji majątkowej oraz prognoz przyszłościowych.


Kredyt może być zaczerpnięty w jednej z czterech możliwych walut: PLN, EUR, USD lub CHF. Kredyt może być wypłacony jednorazowo lub w odpowiednio ustalonych transzach. Okres kredytowania sięga nawet 15 lat, z wyjątkiem kredytów zaczerpniętych w CHF, gdzie spłata musi być dokonana w ciągu roku. Oprocentowanie jest ustalane na podstawie stawek rynkowych WIBROR/LIBROR/EURIBROR 1M, 3M, stałe lub zmienne. Kredyt oraz odsetki można spłacać zarówno miesięcznie jak i kwartalnie, a okres karencji w spłacie kredytu wynosi nawet 1 rok.

Bank umożliwia również wcześniejszą spłatę kredytu w każdym wybranym przez klienta momencie. O kredyt mogą ubiegać się wszystkie przedsiębiorstwa znajdujące się na rynku od ponad roku czasu, z siedzibą w Polsce oraz osoby wykonujące wolne zawody. Aby złożyć wniosek o kredyt wystarczy udać się do najbliższego oddziału banku, gdzie doradca pomoże załatwić wszelkie formalności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments