BZ WBK

Kredyt banku zachodniego WBK jest ofertą jasną i przejrzystą, skierowaną do osób chcących rozwinąć swoje przedsiębiorstwa. Kredyt oferowany przez bank jest w stanie pokryć nawet do 90% wartości inwestycji. WBK proponuje jego udzielenie w pięciu możliwych walutach: PLN, USD, EUR, CHF i GBP.


Umożliwia on sfinansowanie odtworzenia lub zakupu nowych rzeczowych aktywów trwałych i długoterminowych aktywów finansowych firmy lub zakupu udziałów w spółce. Otwiera to przed kredytobiorcą wiele możliwości ścieżek rozwoju firmy. Istnieje opcja karencji w spłacie kredytu do 18 miesięcy dla kredytów zaczerpniętych w PLN i 12 miesięcy dla kredytów powziętych w walutach obcych. Kredyt można pobrać zarówno jednorazowo, jak i zlecić jego wypłatę w uzgodnionych z bankiem transzach. Bank dopuszcza również otwarcie rachunku do obsługi spłaty kredytu i odsetek wraz z dostępem przez Internet, telefon komórkowy i sms, co znacząco ułatwia całą procedurę jak i późniejszą spłatę. WBK oferuje także możliwość skorzystania ze specjalnego ubezpieczenia Biznes Gwarant.

Wysokość prowizji zaczyna się już od 2% i zależy od wysokości kredytu oraz liczbie rat na jakie zostanie on rozłożony. Aby otrzymać kredyt wystarczy udać się do najbliższej placówki bankowej, gdzie doradca na postawie przedstawionego mu biznes planu przedstawi wszystkie dokładne szczegóły oraz poinformuje o potrzebnych dokumentach, które należy złożyć.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments