Bank Millenium

Bank Millenium jak każdy z większych polskich banków posiada w swojej ofercie również kredyt inwestycyjny skierowany do klientów biznesowych. Jest on przeznaczony na zwiększenie lub modernizację majątku firmy, prowadzącego do jej rozwoju. O kredyt może ubiegać się każde przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy.


Okres kredytowania może być rozłożony nawet na 15 lat, by dostosować się do możliwości finansowych klienta. Dla każdego z kredytobiorców bank indywidualnie ustala harmonogramy spłat kredytu, oraz dopuszcza możliwość dokonania wcześniejszej jego spłaty. Karencja w spłacie rat kapitałowych wnosi aż do 24 miesięcy, a oprocentowanie jest wyliczane na podstawie stawek WIBROR 1M lub 3M powiększonych o marżę Banku. Minimalna oraz maksymalna kwota kredytu nie jest określana, a ustala się ją z każdym klientem indywidualnie. Aby skorzystać z oferty kredytowej należy skontaktować się z Doradcą Kredytowym, który udzieli wszystkich szczegółowych informacji oraz przedstawi wykaz wszystkich potrzebnych dokumentów, zależnych od wysokości inwestycji, a także ilości rat na które zostanie rozłożona spłata kredytu.

Bank wylicza wysokość kredytu na postawie dokumentów założycielskich, dokumentów wskazujących osoby uprawnione do składania oświadczeń w zakresie praw i obowiązków majątkowych, umowy/statutu spółki, dokumentów finansowych firmy oraz biznesplanu. Aktualna stopa procentowa wynosi 5%.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments