Bank Credit Agricole

Bank Credit Agricole przedstawia ofertę kredytu inwestycyjnego, który może zostać przeznaczony na zakup nowych maszyn, urządzeń, refinansowanie kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w innym banku na finansowanie tych rzeczy, oraz refinansowanie udokumentowanych nakładów inwestycyjnych poniesionych w zakresie ich zakupu, a także na finansowanie komercyjnych nieruchomości lokalowych na rynku wtórnym, przeznaczonych na cele inne niż mieszkaniowe, w tym ich zakup, modernizację oraz remont, a także jak w przypadku maszyn i urządzeń refinansowanie wcześniej zaciągniętych kredytów a także udokumentowanych nakładów.


Bank nie wymaga przestawiania konkretnego biznesplanu, bez względu na kwotę kredytu, okres na jaki zostanie on rozłożony a także przeznaczenie środków. Możliwe jest spłacanie kredytu w ratach równych lub malejących, a także jego całkowita bądź częściowa wcześniejsza spłata. Bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Wszystkie kredyty są udzielane w PLN. Minimalna ich kwota to 10000zł, a maksymalna nawet 4000000zł. Okres kredytowania wynosi do 96 miesięcy na finansowanie majątku trwałego z wyłączeniem nieruchomości, a do 180 miesięcy na finansowanie nieruchomości komercyjnych.

W ramach zabezpieczenia dopuszcza się przewłaszczenie lub zastaw rejestrowy w przypadku finansowania majątku trwałego z wyłączeniem nieruchomości lub hipotekę na nieruchomości mieszkalnej lub lokalu użytkowym w przypadku finansowania nieruchomości komercyjnych. Decyzja kredytowa jest podejmowana już w ciągu 7 dni roboczych, a wymagany wkład własny to 0% przy finansowaniu majątku trwałego z wyłączeniem nieruchomości, a 20 % w przypadku nieruchomości. Aby zaczerpnąć kredyt wystarczy umówić się z doradcą banku bądź odwiedzić jego najbliższą placówkę. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi maksymalnie 2,5%.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments