Bank BPS

Bank BPS posiada w swojej ofercie kredyt inwestycyjny na wyjątkowo jasnych i przejrzystych warunkach. Możliwe jest jest udzielenie go w jednej z trzech możliwych walut: złotówkach, euro bądź dolarach. O wyborze waluty decyduje kredytobiorca. Okres kredytowania sięga nawet 15 lat, co pozwala na dogodne rozłożenie rat w zależności od możliwości finansowych przedsiębiorstwa. Dodatkowo bank proponuje opcję negocjacji wkładu własnego, co jest zdecydowanym plusem oferty.


Okres karencji w spłacie kapitału sięga nawet 24 miesięcy, a karencji w spłacie odsetek już 12 miesięcy. Wszystkie szczegółowe warunki kredytu są negocjowane indywidualnie z potencjalnym klientem, tak by wyjść naprzeciw jego potrzebom. Kredyt ma pozwalać na realizowanie przedsięwzięć rozwojowych oraz inwestycyjnych pomagających zwiększyć aktualny majątek firmy bądź usprawnić lub ułatwić jej funkcjonowanie.

Potrzeby inwestycyjne na które mogą zostać wykorzystane środki pozyskane w banku mogą być związane z zakupem nowych lub używanych środków trwałych, zakupem lub budową nieruchomości lub modernizacją tych, które już należą do firmy i są związane z jej aktualną działalnością, spłatą kredytu inwestycyjnego w innym bank lub wykupem środków trwałych z leasingu. Prowizja kredytu zaczyna się już od zaledwie 1,5%, a oprocentowanie jest zmienne. O kredyt można ubiegać się w każdej placówce bankowej składając specjalnie przygotowany wniosek kredytowy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments