Bank BPH

Jednym z banków oferujących kredyty inwestycyjne jest bank BPH. Oferuje on kredyt który może zostać swobodnie wykorzystany zarówno na finansowanie przedsięwzięć rozwojowych, takich jak zakup potrzebnych maszyn, urządzeń, środków transportu, ziemi, materiałów pomocnych do budowy lub adaptacji budynków produkcyjnych i gospodarczych, modernizację i restrukturyzację istniejącego majątku czy zakupu udziałów lub akcji, jak i na refinansowanie zadłużenia w innym banku lub o leasingodawcy.


Kredyt finansuje zakup nowych rzeczy bądź rozwój firmy nawet w 100%, a kwotę zadłużenia w innym banku do 120%. Harmonogram spłat jest ustalany indywidualnie by móc dostosować się do możliwości finansowych klienta. Okres kredytowania bank również ustala z kredytobiorcą, a jego maksymalna długość wynosi nawet 20 lat. BPH przedstawia różne możliwości zabezpieczenia kredytu na przedmiocie inwestycji, między innymi zastaw rejestrowy, przewłaszczenie, hipoteka, poręczenie BGK lub gwarancje de minimis. Kredyt w tym banku można zaciągnąć w kilku walutach, w tym PLN, EUR, USD, CHF, GPB, SEK, NOK, JPY, DKK.

O kredyt może ubiegać się każdy, kto prowadzi działalność od co najmniej 18 miesięcy a roczne przychody firmy mieszczą się w przedziale od 5000000 do 30000000zł, oraz kto posiada lub założy rachunek firmowy w banku BPH. By otrzymać kredyt należy skontaktować się z bankiem telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej BPH umówić się z doradcą. Opłata za przyjęcie i rozpatrzenie wniosku wynosi od 150 do maksymalnie tysiąca złotych, a prowizja waha się od 2% do 4% i nie może być niższa niż 700zł.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments