Bank BNP Paribas

BNP Paribas przedstawia ofertę kredytu inwestycyjnego przeznaczonego dla małych i średnich firm, który już na początku wyróżnia się zdecydowanie wśród innych ofert nie narzuconą z góry kwotą minimalną bądź maksymalną. Wysokość kredytu bank za każdym razem indywidualnie ustala z każdym klientem, biorąc pod uwagę jego stan majątkowy oraz płynność finansową.


Kredyt ten można przeznaczyć zarówno na inwestycje o charakterze materialnym jak i niematerialnym. Między innymi za pomocą uzyskanych środków można sfinansować zakup nieruchomości, maszyn i środków transportu, remont środków trwałych, zakup nowych technologii, licencji, patentów, papierów wartościowych, udziałów oraz akcji. Okres finansowania sięga nawet 7 lat, a kredytu bank może udzielić w dwóch możliwych walutach: złotówkach bądź euro.

Oprocentowanie jest zmienne, a wylicza się je na postawie aktualnych stawek WIBROR 3M, EURIBROR 3M oraz marżę określaną przez bank. Spłacanie kredytu może odbywać się w cyklach miesięcznych lub innych, które ustalane są z bankiem. Dodatkowo raty mogą być albo równe, albo malejące, w zależności od tego która z opcji bardziej odpowiada kredytobiorcy. Bank dopuszcza również opcję karencji w spłacie kredytu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments